Eristusdiagnoosis valgus

valus jala luud, mis ei

gluteeni enteropaatia (nontropical sprue, tsöliaakia täiskasvanutele, tsöliaakia, idiopaatiline steatorröad) - haigus, mis põhineb puudust spetsiifiliste.tuberkuloosiSõltumata kliinilise pneumoonia ja alternatiivsetele kopsutuberkuloosi eristusdiagnoosis nende haiguste on mis on infiltratsioon ja teine valgus.

In emfüseem patoloogiliste protsessi kaasatud vozduhosoderzhaschie struktuuri valgus, mis asub kaugemal terminal bronchioles. Enamikul juhtudel eristusdiagnoosis krooniline bronhiit puuetega / bronhoektaasia, focal vormid kopsutuberkuloosi, kopsuvähk ja / hajus hingamiselundite haiguste / pneumokonioos, .Exteroceptive ja propriotseptiivsetele uuring reflekse soodustab eristusdiagnoosis liikumise häired, Nähtav rühmad rsinnervirovannyh II tüüpi kiud (valgus).

valgus,; mõõdukas; ja raske; Diagnoos ja eristusdiagnoosis gripi põhineb epidemioloogilised tunnused infektsiooni ja eespool kliinilise sipmtomokomplekse haiguse olemust, mis on kujutatud järgmiselt: alati järsuks esinemist, tavaliselt sügisel ja talvel kaasa suure taskud; vastuvõtlikkust kõigis vanuserühmades; väga .Selle katsega kasulikud sõelumismetoodikas, kuid see ei saa kasutada eristusdiagnoosis Tähnilist palavik ja hiire tüüfus. Patsiendid, kellel on haiguse Brill, reaktsioon 2-3 päeva pärast lööbe muutub makulopapulaarsed (st ta võib tunda kui valgus palpatsioon), omandab tumepunane toon. 4ndal päeval lööve muutub .

Madrats valgus deformatsioon suu

üldpõhimõtted patsientidel neuromuskulaarsete haigustega: R. K. Griggs, William H. Bradley, BT Shahani (R. C. Griggs, W. S. -Bradley ja T. Shahani) neuromuskulaarsete haigustega -. see häire mootor (mootor) üksused, samuti tundlik (sensoorne) ja autonoomse perifeersete närvide.Truden on eristusdiagnoosis koos subarahnoidset hemorraagia, mida mõnikord eelneb ühe või kahe mööduva peavalu (nendel juhtudel sageli migreeni diagnoos). Erinevalt migreeni peavalu See ei kaasne oksendamine, kuid võib kaasneda anoreksia, iiveldus, valgus, või fonofoobia. Valu kestab mitukümmend minutist .

haigused, äge respiratoorne viirusinfektsioonid, tonsilliit, tuberkuloos, kopsupõletik ja muud puudumise tõttu õigeaegse ravi tõttu või immuunsüsteemi.7) radioloogiliste haigustunnuste emfüseem (läbipaistvuse suurendamine valgus, horisontaalsed ribid, mis ulatub roidevahega, nõrka positsiooni diafragma); In eristusdiagnoosis AD koos bronhopulmonaarset düsplaasia on oluline hinnata omadusi perinataalperioodi arengu lapse vanusest algusega haigussümptomeid, .

Categories

www.000webhost.com