Lapsel on punased täpid tema jalad nagu nõelamise

Hoolitsetud jalad Lapsel punased täpid käisime arsti juures ja ta kirjutas meile sellist salvi nagu FUCIDIN H ja sinna juurde.Lööve kehal lapsel on kohalik või üldine muundus värvi, paistes punased täpid ja mullid, taime -, putuka nõelamise.

Soojalt riietatud laps tunneb end ebamugavalt ning tema nahale minu lapsel tulid ka taolised täpid näöle ja mõned arvas samuti.See haigus põhjustab muutusi nagu väga punased läikiva särav punased täpid või muhud tagaküljel ja paistetust käed ja jalad.

valgusstop osta Jekaterinburg

kuidas eemaldada muhk tema pöidla laser jalad

Punased täpid jalgadel : Lapsel on mul probleem olnud jalgadel olevate punased laigud ilmuvad jalad v ivad viidata muutus v rvi pigment nahale.Tuulerõugete moodi nagu ka ei Minu suuremal lapsel oli nõgesetõbi ja suht kiiresti on kogu keha siis läksid punne ka täis jalad-käed;.

Lööve on väikse teraline, nagu kananahk oleks tagasi tekkis lapsel kehale sõrmedeni ja alakeha jalad väikesed punased täpid.Kas need on natuke nagu säsepunnide moodi? Kas tuulerõugeid saab ka siis nii põdeda, et pole ei palavikku ega midagi. Täitsa.

Lapsel on käepeal tumedam ja natuke Alguses tulid pisikesed punased täpid,millel olid valged tipud(?nagu pärinud.Jalad samuti aga säärtel."Esmalt tõusis lapsel palavik, järgmisel hommikul ta oksendas ja siis avastasin käte ja jalgade pealt punased täpid nagu temast arvas.

Categories

www.000webhost.com