Kaasasündinud hüpertroofia külgmise klapi halluks

Stenosis valvae aortae (ld.k) Aortic stenosis (ingl.k) Seletus Aordi, suure südamest alguse saanud arteri, suistiku ahenemine, mis põhjustab.

Vene Wikipedia põhjaliku ravi ploskovalgusnoy jala 12 aastat

Kaasasündinud südamerikked on umbes 2% kõigist südamehaiguste raviks. Vaatamata arengut meditsiin, kõik puudused lootele ei saa vältida sünnieelne periood, mille hulgas on südame defekte. Need sünnidefekte mõnikord ei ole probleem ja saab eemaldada ja keeruliste kaasasündinud südamehaigus on vaja tõsist vastust.

Kaasasündinud südamehaigus esinevad keerukas koostoime geneetiliste tegurite ja keskkonnategurid. See on haruldane leida põhjus kaasasündinud südame väärarengute nagu näiteks emade punetiste või krooniliselt liigne alkoholi kuritarvitamine on ema ajal embryogenesis.

hüpertroofia • Kardinaalne • Kopsuarteri klapi artreesia 6024 pt, kes jäid ellu peale esimest kaasasündinud rikke operatsiooni, jälgitud.

kaasasündinud südamerikked(GUCH) •Kujuneb vasaku vatsakese hüpertroofia ning sellega •Ao-klapi hõlmad sulguvad diastolis tihedalt.

halluks valgus kirurgia video

Võib olla ka kaasasündinud stenoos või kaltsifikatsioon vanematel patsientidel. See omakorda tingib vasaku koja hüpertroofia, sest sellistel haigetel annab .

Sage tüsistus on klapi perforatsioon, Hüpertroofia Dilatatsioon Tsüanoosiga kulgevad kaasasündinud südamerikked.

Hüpertroofia (sümmeetriline, kontsentriline) rõhu ülekoormuse tõttu. Vaba seina paksus ületab sageli 2 cm ja südame kaal 450 g. Mikroskoopiliselt on näha lihaskiudude hüpertroofia, tuumad samuti suurenenud ja kandilised.

Categories

www.000webhost.com