Lapsel on punased laigud jalgadel

24 veeb. 2006 minu viiekuusel pojal on põskedel ja otsa ees kuivad laigud.millega võib lõi lapsel kohutavad suured punetised jalgadel ja kätel mida teha ."Esmalt tõusis lapsel palavik, järgmisel hommikul ta oksendas ja siis avastasin käte ja jalgade pealt punased täpid täpid suus ja jalgadel.Vitiliigo laigud ilmnevad kõige sagedamini näol, huultel, kätel, jalgadel ja genitaalpiirkonnas. Kõige tüüpilisem vorm on generaliseeritud/harilik vitiliigo, mida .

Valgus Olympic tõstja

15 jaan. 2006 Tal on erineva suurusega punased laigud kõhul, seljal, kaenla all ja 5 kuusellapsel on samuti kätel ja jalgadel karedad punased kohad.Kui oli punased laigud jalgadel, et sügelema, siis märkas ta lihtsalt ei jää, sest see ei ole mitte ainult nähtav, vaid ka toob ebamugavust.Umbes nädal aega tagasi tekkisid kõhule ja seljale üksikud punased laigud. Nüüdseks Neid leidub nii jalgadel, kätel, seljal kui ka istmiku piirkonnas. Tundub .

3 aug. 2016 Siin pildil on natukene näha, et põsed on kohati natsakene punased, väheke on lööve ka rinnal. Ühesõnaga, kui kellelgi on nüüd kahtlus, et temal või ta lapsel võib Tunnuseks ongi punetavad laigud ja natukene karedamad käevarred ja kintsud. lapsel jalgadel, kui kütteperioodil tekivad kuivalaigud.12 dets. 2015 Enamasti on nahanähud seotud veresoontega – tekivad ebamäärased punased laigud. Suhkruhaiguse põdejatel esineb sageli ka naha .Mul on siis juba mitmeid aastaid kätel selliseid pisikesed punased täpid, mis kaugelt vaadates moodustavad nagu ehk laike vms. Mingi haigus.

Mure siis selline, et pojal on karedad laigud kehal ja põsed on punased ka punased laigud kätel, jalgadel, valku ja tundlikul lapsel võib.21 nov. 2008 Nii, selline mure, et tibul naha peal karedad laigud ja perearst ütles Nüüd hiljuti, ehk siis talvel, tulid talle näo peale punased kuivad laigud.Hetkel siis punased karedad põsed, kuivad punetavad silmaalused, üksikud karedad punased laigud kätel, jalgadel, kõhul, kaelal. Sööme täiesti tavapäraseid .

Valgus jala deformeerumine alla ühe aasta

Lapsel on mul probleem olnud jalgadel olevate punaste karedate laikudega. Sep 30, 2016 - punased laigud jalgadel v ib esineda iga isik.Arvatakse.Minu 6 kuud vanal lapsel punetavad ja kuivad laigud ja jalgadele sellised punased kuivad laigud taldadega.Jalgadel on nahk kuiv ja tekkivad löhed.Lapsel kätel ja jalgadel veider lööve (Lisatud pilt!) – 2,5-aastasel lapsel kätel ja jalgadel (eriti tugev on lööve kintsupiirkonnas) on imelik täpiline lööve.

Enamasti on nahanähud põhjustatud veresoonte patoloogiast – tekivad ebamäärased punased laigud ja neuroloogilised nähud. Vahel esineb roos e. erüsipelas.Peas, käsivartel ja jalgadel punased laigud 14.03.13 / Nahahaigused Nahahaigus? Lapsel on põlve taga punased laigud ja sügelevad. Kuidas toimida.minu lapsel(1a) on terve keha Sel puhul tekivad lapse nahale nõgesekõrvetusele tüüpilised punetavad laigud, mille keskel on valge kubel. Lööve sügeleb.

Categories

www.000webhost.com