Kohta veeni jalg oli kühm

Sel hetkel ma tundsin, et kõik töö, mis olin teinud, et oma jalga tagasi saada, oli mõttetu aja raiskamine. Ja nii oligi. Järgmisel päeval ma helistasin uuesti perearstile ning peaaegu suutmata nuttu tagasi hoida rääkisin talle, mis oli juhtunud.

Hiljuti oli põhjust uurida lümfoomi kohta ja selle raviks on esijalal oli aga väik kühm, ja nii suurel koeral ei vea üks jalg lihtsalt.

Osta luude klamber jalule

Minul oli emal seal käerandmel ja temal lõigati see ära, oli midagi sinna kõõluste vahele kasvanud aga midagi halba see küll ei olnud. Aga käsivarrele tekkis minul ka aastatid tagasi üle öö suur muna ja tuli välja, et oli lümfisõlm, oli tmingi põletik. Kaua võttis aega enne kui ära kadus.

Valgus luu jala

kas keegi mäletab, mis lause see siili kohta kunagi oli: 'Siil on okkaline kühm metsas, kes armastab piima' oli midagi taolist või polnud.

Algul tekib suure varba välisküljele väike kühm ning seejärel hakkab varvas aegamööda Alguses oli kõik.

Tema jalg oli täielikult halvatud. Ta seljal oli suur kühm, mille tekitas murdunud selgroog. Selgus, et koer elas üksi lähedal asuvas küünis ja täiesti unarusse jäetud. Ijzendoorn armus sellesse sõbralikku koerakesse ja otsustas ta adopteerida. Ta viis looma veterinaari juurde ja seejärel koju Hollandisse.

Categories

www.000webhost.com